МЕТРОЛОГИЯ

ГП "Укрметртестстандарт"
Метрологический контроль осуществляется более 110 лет

 

 

 

 • 3D_skaner_new.jpg
 • avtozistern_new.jpg
 • metrologia_new.jpg
 • ndv_11nn.jpg
 • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, г. Киев,
ул. Метрологическая, 4
тел.: 526-52-29 (приёмная)
факс: 526-42-60 (приёмная)
эл. почта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Чергові засідання Технічного комітету ISO/TC 193 "Природний газ", його підкомітетів та робочих груп відбулися в м. Париж, Франція, з 11 до 15 червня 2018 р. У засіданнях взяли участь делегати з 13 країн (Бельгії, Великобританії, Іспанії, Італії, Китаю, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Росії, України, Франції, Швеції), а також представниця Центрального секретаріату ISO. Україну представляв О.С. Левбарґ, начальник лабораторії відділу №12 ДП "Укрметртестстандарт", голова підкомітету ПК1 "Аналіз газів" Технічного комітету ТК122 "Аналіз газів, рідких та твердих речовин".

Подробнее...

З 21 по 24 вересня 2015 р. у м. Мінськ, Республіка Білорусь відбулись засідання ТК 2 Євро-Азійської співдружності державних метрологічних закладів (КООМЕТ) "Законодавча метрологія" та міжнародний семінар "Випробування програмного забезпечення засобів вимірювання", у яких взяли участь директори інститутів ДП "Укрметртестстандарт" д.т.н., проф. О.М. Величко і к.т.н. С.Т. Черепков.

Подробнее...

У перший половині липня група фахівців ДП «Укрметртестстандарт» відвідала Федеральну Фізико-Технічну Установу Німеччини РТВ (Physkalisch-Technische Bundesanstalt). РТВ є національним метрологічним інститутом Німеччини і одним з найбільших та в науковому плані найпотужніших метрологічних інститутів світу. Його засновано великими Гельмгольцем та Сименсом у 1887 році, 128 років тому. І сьогодні роль і вплив цієї інституції на розвиток світової метрології переоцінити важко. Суттєво, що у ФРН впровадження та реалізація законів та підзаконних актів з метрології здійснюються під методичним керівництвом РТВ, який є офіційним органом законодавчо регульованої метрології у державі.

Подробнее...

Двадцять шосте засідання Технічного комітету ISO/TC 193 “Природний газ”, його підкомітетів та робочих груп відбулося у м. Мілан, Італія, з 30 червня до 3 липня 2015 р. У засіданні взяли участь представники 15 країн (Бразилії, Великобританії, Іспанії, Італії, Китаю, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Росії, США, Таїланду, України, Франції, Чехії). Україну представляв начальник лабораторії ДП "Укрметртестстандарт" О.С. Левбарг.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. 13-е засідання Об’єднаного комітету з еталонів (ОКЕ) Євро-Азійської співдружності державних метрологічних закладів (КООМЕТ) та 25-те засідання Комітету КООМЕТ
 2. Участь у 41-му засіданні НТКМетр МДР і 15-му засіданні РГ з теоретичної метрології при НТКМетр
 3. 18-20 травня в м. Москва проходила VI Міжнародна виставка-конкурс "Метрологія-2010"
 4. V Міжнародний Конкурс "Кращий молодий метролог КООМЕТ-2013"
 5. Участь у 10-му Міжнародному конгресі з електричної метрології (SEMETRO-2013)
 6. Перша Міжнародна наукова конференція «Стандартні зразки у вимірюваннях та технологіях»
 7. 10-й Міжнародний конгрес з електричної метрології (X SEMETRO)
 8. CONGRES INTERNATIONAL DE METROLOGIE 2013
 9. 23-я зустріч представників країн-учасниць Метричної Конвенції та директорів національних метрологічних інститутів
 10. Участь у роботі 14-го засідання РГ з теоретичної метрології при НТКМетр та 39-го засіданні НТКМетр МДР