МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 110 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

18 липня 2019 р. на сайті Міжнародного бюро з мір і ваг (BIPM) у базі даних міжнародних звірень еталонів (KCDB) опубліковані результати міжнародних звірень СООМЕТ 695/UA/16 (COOMET.EM-K5) «Ключові звірення СООМЕТ еталонів потужності».

Детальніше...

Eurachem, Європейська асоціація з метрології в аналітичній хімії, спільно з CITAC –  Організацією з міжнародної простежуваності в аналітичній хімії, видала нову настанову "Setting and Using Target Uncertainty in Chemical Measurement" (Установлення та використання цільової непевності (невизначеності) у хімічному вимірюванні), розроблену за участю ДП "Укрметртестстандарт". 

Детальніше...

З 26 по 28 травня 2015 р. у м. Худжанд, Республіка Таджикистан відбулись 13-е засідання Об’єднаного комітету з еталонів (ОКЕ) Євро-Азійської співдружності державних метрологічних закладів (КООМЕТ) та 25-те засідання Комітету КООМЕТ, у яких взяв участь директор інституту ДП “Укрметртестстандарт” О.М. Величко. У 13-му засіданні ОКЕ та 25-му засіданні Комітету КООМЕТ взяли участь близько 60 представників членів і асоційованих членів КООМЕТ з 12-ти країн (з 20-ти), керівники з Міжнародного бюро з мір і ваг (BIPM) і Міжнародного бюро законодавчої метрології (BIML), представники Китаю і США.

Детальніше...

З 3 по 5 вересня 2014 р. у м. Фуншал, Португалія відбувся ТК 1 + ТК 7 + ТК 13 ІМЕКО Спільний симпозіум «Наука про вимірювання у підтримку безпеки та забезпечення безпеки», у яких взяли участь представники ДП «Укрметртестстандарт»: директор науково-виробничого інституту, д. т. н., проф. О.М. Величко та заступник директора інституту, к. т. н. С.О. Трофименко. У Симпозіумі взяли участь більше 60 учасників з 20-ти країн (Португалії, Німеччини, США, Великобританії, Італії, Японії, Бразилії, Франції, Швейцарії, Польщі, Словаччини, Чехії, Австрії, Іспанії, Литви, Бельгії, Росії, Фінляндії, Конго та України). Співорганізаторами Симпозіуму були Португальська асоціація акредитованих лабораторій (RELACRE) і Португальське метрологічне товариство (SPMet).

Детальніше...

8 вересня 2013 року у ФДУП "ВНИИФТРИ" (м. Менделеєво, Московської обл., Росія), відбулося засідання підкомітету ПК 1 «Електрохімія» технічного комітету ТК 1.8 КООМЕТ "Фізико-хімія". У засіданні взяли участь представники Росії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану та України.

Детальніше...