МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 115 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

У ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" переклали українською мовою два нещодавно оприлюднені інформаційні листки Eurachem: "Установлення цільової непевності вимірів" та "Метрологічна простежність результатів аналізування".

Інформацію про це та самі переклади розміщено на офіційному веб-сайті Eurachem: https://www.eurachem.org/index.php/news/newsarts/299-nws-il-trc-stmu-ua

На засіданні Міжнародного комітету мір і ваг (CIPM), що проходило 15-16 жовтня 2019 р. в місті Севр, Франція, було ухвалено рішення про надання ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" статусу офіційного спостерігача в Консультативному комітеті CIPM з кількості речовини: метрологія в хімії та біології (CCQM). Це рішення свідчить про визнання наших досягнень у галузі метрології фізико-хімічних вимірювань, зокрема, аналізу газів та електрохімії, і сприятиме подальшій роботі в рамках комітету CCQM та його робочих груп.

Інформацію про діяльність та інститути – учасники CCQM можна знайти за посиланням: https://www.bipm.org/en/committees/cc/ccqm/

У період від 7 до 11 жовтня 2019 р. в столиці Грузії, м. Тбілісі, відбулася Перша міжнародна науково-технічна конференція "Сучасні проблеми енергетики та шляхи їх розв’язання". Співорганізаторами конференції були Грузинський технічний університет, НТУ "Харківський політехнічний інститут", Академія енергетики Грузії та інші організації.

Детальніше...

18 липня 2019 р. на сайті Міжнародного бюро з мір і ваг (BIPM) у базі даних міжнародних звірень еталонів (KCDB) опубліковані результати міжнародних звірень СООМЕТ 695/UA/16 (COOMET.EM-K5) «Ключові звірення СООМЕТ еталонів потужності».

Детальніше...

Eurachem, Європейська асоціація з метрології в аналітичній хімії, спільно з CITAC –  Організацією з міжнародної простежуваності в аналітичній хімії, видала нову настанову "Setting and Using Target Uncertainty in Chemical Measurement" (Установлення та використання цільової непевності (невизначеності) у хімічному вимірюванні), розроблену за участю ДП "Укрметртестстандарт". 

Детальніше...