МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 115 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 
Шановні колеги!
ДП «Укрметртестстандарт» оголошує перший раунд міжлабораторних порівнянь «Звірення місткості резервуарів стаціонарних вимірювальних вертикальних, обчисленої власним програмним забезпеченням лабораторій».
 
Проведення звірень в такому форматі викликано тим, що резервуар неможливо доправити в лабораторію, як це зазвичай робиться зі стандартними зразками чи еталонними мірами. Організувати виїзд декількох лабораторій для вимірювань на одному і тому ж резервуарі теж є проблематично. Проте відомо, наскільки важливим для правильного обчислення місткості, є математичний апарат для обробки і програмне забезпечення (ПЗ), яке його реалізує.
 
Участь у звіреннях передбачає наявність у учасника ПЗ, яке, так чи інакше, дозволяє обчислити місткість резервуара за координатами точок на його стінках, отриманих методом лазерного сканування електронним тахеометром або лазерним сканером.
 
Звірення результатів обчислення місткості можуть розглядатися також як важливий етап атестації ПЗ, тому до звірень запрошуються також і фірми-розробники ПЗ.
 
Перший раунд звірень передбачається провести у період 01.01.17 - 30.12.17 р.
 
З огляду на те, що за нашою інформацією, досвід проведення подібних звірень відсутній, їх перший раунд ДП «Укрметртестстандарт» проводить безкоштовно. 
 
Вичерпну інформацію щодо звірень ви можете отримати у проекті Технічного протоколу звірень на сайті ДП «Укрметртестстандарт».  
 
Зауваження до проекту Технічного протоколу звірень, а також питання та пропозиції ви можете надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - координатору звірень Самойленко Олександру Миколайовичу. У разі вашого позитивного рішення координатору висилається заявка на участь в звіреннях (форма заявки наведена в Технічному протоколі).
 
Метою звірень є збільшення довіри суб'єктів комерційних, податкових і облікових операцій до результатів вимірювань об'єму рідин за допомогою вимірювальних резервуарів. Повний опис завдань перевірки кваліфікації приведено в ISO / IEC 17043: 2010.
 
Мета досягається збільшенням надійності і точності визначення місткості резервуарів за рахунок аналізу та виправлення лабораторіями своїх грубих і систематичних помилок в обчисленні місткості резервуарів за результатами міжлабораторних порівнянь.
 
Успішна участь у звіреннях має бути основою для прийняття відповідними органами країн учасниць позитивного рішення щодо акредитації лабораторій (підприємств) на право повірки або калібрування резервуарів.
 
Будемо вдячні, якщо ви повідомите про звіреннях іншим зацікавленим підприємствам.