МЕТРОЛОГІЯ

ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"
Метрологічний контроль здійснюється понад 115 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new1.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ДП «Укрметртестстандарт» представили, як установу – учасника «Міжнародної Угоди про взаємне визнання національних еталонів та сертифікатів калібрувань і вимірювань, що видаються національними метрологічними інститутами», генеральний директор підприємства Сабатович Д.А., заступник генерального директора з метрології та наукової діяльності Кузьменко Ю.В., начальник сектору розвитку метрологічної системи та міжнародного співробітництва Проненко С.В.

Делегація ДП «Укрметртестстандарт» взяла участь у роботі наради, на якій були розглянуті наступні питання:

  • Science highlights from the BIPM and from collaboration with and between the NMIs. Висвітлення найвищих наукових досягнень BIPM та співпраця з і між національними метрологічними інститутами;
  • Updateon CIPM and BIPM governance matters. Оновлена ​​інформація на CIPM і BIPM з питань управління;
  • CIPM Strategy and the BIPM/CIPM Consolidated Planning Process. CIPM стратегія і BIPM / CIPM консолідований процес планування;
  • Proposals for the BIPM Work programme (2016 - 19). Пропозиції для BIPM по робочій програмі (2016 - 19гг.);
  • Plans for meetings in 2014 including the 25th General Conference on Weights and Measures. Заплановані зустрічі в 2014 році, в тому числі 25-а Генеральна конференція по мірам та вагам.

До відома

20 травня 1875 року у Парижі на Міжнародній дипломатичній конференції представники 17 держав (Росія, Франція, Англія, США, Німеччина, Італія та ін.) поставили свої підписи під знаменитою Метричною конвенцією, в якій Метрична система мір визнавалась міжнародною, затверджувалися прототипи метра і кілограма. Конференцією було засноване Міжнародне бюро мір і ваг, основним завданням якого було забезпечення єдності вимірювань у міжнародному масштабі, і створений Міжнародний комітет мір і ваг, який здійснював наукове керівництво цією роботою, готував і проводив Генеральні конференції з мір і ваг (ГКМВ). Першу з них було проведено в 1889 р. На сьогодні до конвенції приєдналася 52 держава, в числі яких усі промислово розвинені країни світу, і 18 держав та економічних спільнот у якості асоційованих членів Генеральної Конференції з мір та ваг. Початкова мета Метричної Конвенції – забезпечення єдності вимірювань в усьому світі - залишається важливою і сьогодні, як це було і в 1875 році.

Міжнародне бюро мір і ваг - постійно діюча організація зі штаб-квартирою, розташованою неподалік від Парижа (Франція). Основне завдання Бюро полягає в забезпеченні існування єдиної системи вимірювань у всіх країнах-учасницях Метричної конвенції. Для цього здійснюється звірення національних еталонів одиниць вимірювання і проводяться дослідження у галузі метрології, спрямовані на збільшення точності вимірювань. Діяльність Бюро фінансується країнами-учасницями Метричної конвенції.