МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 110 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт») засноване на державній власності і входить до сфери управління Мінекономрозвитку України.

Основним предметом діяльності ДП "Укрметртестстандарт" є:

- надання підприємствам, установам, організаціям і громадянам консультаційних, інформаційних послуг у сфері стандартизації, метрології, оцінки відповідності (сертифікації), систем управління та захисту прав споживачів;

- здійснення наукової, науково-технічної, науково-організаційної та іншої діяльності в сфері стандартизації, метрології, оцінки (підтвердження) відповідності (сертифікації) та захисту прав споживачів;

- виконання робіт, надання послугу сфері стандартизації, метрології, оцінки відповідності (сертифікації), а також в інших сферах діяль ності, що передбачені Статутом та не заборонені чинним законодавством України.

ДП "Укрметртестстандарт"  виконує функції Державного наукового метрологічного центру, Головного центру державної метрологічної служби України, Головного центру державної служби стандартних довідкових даних про фізичні сталі та властивості речовин і матеріалів, Головної організації з державних випробувань засобів вимірювальної техніки та Головної організації в Україні за 40 видами та підвидами вимірювань.

ДП "Укрметртестстандарт" має власну еталонну базу. Спеціалістами ДП "Укрметртестстандарт" створено 15 державних еталонів України, 21 вторинних еталонів України, 31 вихідний еталон України та 1282 робочих еталонів ДП «Укрметртестстандарт». 13 державних еталонів визнані Міжнародним бюро мір та  ваг (ВІРМ).

В органі з сертифікації ДП "Укрметртестстандарт" функціонує один інститут з сертифікації електрообладнання (УкрТЕСТ) та 6 центрів з оцінки відповідності продукції, систем управління та персоналу. ДП "Укрметртестстандарт" має оснащені новітнім обладнанням випробувальні лабораторії (центри), що здатні проводити випробування за всіма показниками широкого спектру продукції, результати яких визнаються на міжнародному рівні. Орган з сертифікації та його випробувальні центри (лабораторії) акредитовані НААУ.

ДП «Укрметртестстандарт» веде секретаріати семи технічних комітетів стандартизації (ТК) та бере участь ще в 40 ТК. Фахівці Центру є членами комітетів Комісії Кодекс Аліментаріус.

ДП "Укрметртестстандарт" розроблено 11 технічних регламентів, гармонізованих з європейськими директивами, розроблено або прийнято участь у розробці 588 національних стандартів, що свідчить про високий фаховий рівень підприємства.

ДП "Укрметртестстандарт" створено фонд нормативної документації, який налічує понад 11 тис. національних стандартів (ДСТУ), в тому числі 6,4 тис. гармонізованих з міжнародними та європейськими. Загальна кількість найменувань нормативних документів на сьогодні – 26,9 тис.

ДП "Укрметртестстандарт" веде інформаційний банк технічних умов України, який налічує 47 тис. документів (з них 9 тис. зареєстровано саме в ДП «Укрметртестстандарт»).

ДП "Укрметртестстандарт" має у своєму розпорядженні виробничу базу, де, на основі своїх розробок, виготовляються:

- випробувальне обладнання та засоби вимірювальної техніки (ЗВТ) як для власних потреб, так і для інших організацій;

- понад 600 типів стандартних зразків складу газових сумішей, які широко застосовуються у промисловості, зокрема для забезпечення безпеки  праці та контролю за довкіллям;

- тест-системи для визначення ГМО у харчових продуктах та сировині за міжнародними стандартами, які конкурентоспроможні за якістю та ціною з імпортними тест-системами.