МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 110 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Калібрування засобів вимірювальної техніки

ДП «Укрметртестстандарт» має право використовувати логотип СІРМ MRA в своїх сертифікатах калібрування та вимірювання.

19 травня 2011 року на 13-му засіданні Технічного Комітету Форуму якості КООМЕТ прийнято рішення про визнання системи менеджменту якості ГП "Укрметртестстандарт" відповідно до ІSО/ IEC 17025 та ISO Guide 34 (свідоцтво від 19 травня 2011 р. QSF - R22), Authorization for use of the CIPM MRA Logo.

Директором Міжнародного бюро мір і ваг (ВІРМ) від імені Міжнародного комітету мір і ваг(СІРМ) на підставі Угоди "Про взаємне визнання національних еталонів і сертифікатів калібрування і вимірювань, що видаються національними метрологічними інститутами"(СІРМ), ГП "Укрметртестстандарт" надане право використовувати логотип СІРМ MRA у своїх сертифікатах калібрування і вимірювань, виданих відповідно до калібрувальних і вимірювальних можливостей, опублікованих у Базі даних ключових звірень (KCDB) Міжнародного бюро мір і ваг (BIPM).

На вимогу Замовника ДП "Укрметртестстандарт" може виконувати калібрування засобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 з оформленням сертифіката калібрування, в якому зазначається простежуваність до національного еталона і невизначенність.

Калібрувальні можливості ДП «Укрметртестстандарт»

Калібрувальна служба ДП «Укрметртестстандарт» акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій» (атестат про акредитацію зареєстрований у Реєстрі калібрувальних лабораторій 04.04.2016 за № 4К004).
 
Калібрувальна служба є компетентною щодо проведення калібрування еталонів, засобів вимірювальної техніки та устатковання за видами вімірювань: вимірювання геометричних величин,  вимірювання механічних величин, вимірювання параметрів потоку, витрати, рівня, об’єму речовин, вимірювання тиску, вакуумні вимірювання, вимірювання фізико-хімічного складу та властивостей речовин, температурні і теплофізичні вимірювання, вимірювання часу та частоти, вимірювання електричних та магнітних величин, вимірювання радіотехнічних і радіоелектронних величин, вимірювання акустичних величин, оптико-фізичні вимірювання, вимірювання характеристик іонізуючих випромінень.
 
НАШІ КАЛІБРУВАЛЬНІ ТА ВИМІРЮВАЛЬНІ  МОЖЛИВОСТІ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КАЛІБРУВАННЯ ЕТАЛОНІВ, ЗАСОБІВ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА УСТАТКОВАННЯ

 

Форма ЗАЯВКИ на калібрування засобу(ів) вимірювальної техніки та СПИСОК заявлених на калібрування засобів вимірювальної техніки.

Список засобів вимірювальної техніки/еталонів надсилається в електронному вигляді (формат *.doc).

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До форми ЗАЯВКИ та списку засобів вимірювальної техніки ОБОВ'ЯЗКОВО додавати супроводжувальний лист. 

За консультацією звертатися за тел: (044) 526-70-00