МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 110 років

 

 

 • 3D_skaner_new.jpg
 • avtozistern_new.jpg
 • metrologia_new.jpg
 • ndv_11nn.jpg
 • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

З 21 по 24 вересня 2015 р. у м. Мінськ, Республіка Білорусь відбулись засідання ТК 2 Євро-Азійської співдружності державних метрологічних закладів (КООМЕТ) "Законодавча метрологія" та міжнародний семінар "Випробування програмного забезпечення засобів вимірювання", у яких взяли участь директори інститутів ДП "Укрметртестстандарт" д.т.н., проф. О.М. Величко і к.т.н. С.Т. Черепков.

Детальніше...

У перший половині липня група фахівців ДП «Укрметртестстандарт» відвідала Федеральну Фізико-Технічну Установу Німеччини РТВ (Physkalisch-Technische Bundesanstalt). РТВ є національним метрологічним інститутом Німеччини і одним з найбільших та в науковому плані найпотужніших метрологічних інститутів світу. Його засновано великими Гельмгольцем та Сименсом у 1887 році, 128 років тому. І сьогодні роль і вплив цієї інституції на розвиток світової метрології переоцінити важко. Суттєво, що у ФРН впровадження та реалізація законів та підзаконних актів з метрології здійснюються під методичним керівництвом РТВ, який є офіційним органом законодавчо регульованої метрології у державі.

Детальніше...

Двадцять шосте засідання Технічного комітету ISO/TC 193 “Природний газ”, його підкомітетів та робочих груп відбулося у м. Мілан, Італія, з 30 червня до 3 липня 2015 р. У засіданні взяли участь представники 15 країн (Бразилії, Великобританії, Іспанії, Італії, Китаю, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Росії, США, Таїланду, України, Франції, Чехії). Україну представляв начальник лабораторії ДП "Укрметртестстандарт" О.С. Левбарг.

Детальніше...

З 26 по 28 травня 2015 р. у м. Худжанд, Республіка Таджикистан відбулись 13-е засідання Об’єднаного комітету з еталонів (ОКЕ) Євро-Азійської співдружності державних метрологічних закладів (КООМЕТ) та 25-те засідання Комітету КООМЕТ, у яких взяв участь директор інституту ДП “Укрметртестстандарт” О.М. Величко. У 13-му засіданні ОКЕ та 25-му засіданні Комітету КООМЕТ взяли участь близько 60 представників членів і асоційованих членів КООМЕТ з 12-ти країн (з 20-ти), керівники з Міжнародного бюро з мір і ваг (BIPM) і Міжнародного бюро законодавчої метрології (BIML), представники Китаю і США.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Участь у 41-му засіданні НТКМетр МДР і 15-му засіданні РГ з теоретичної метрології при НТКМетр
 2. 18-20 травня в м. Москва проходила VI Міжнародна виставка-конкурс "Метрологія-2010"
 3. V Міжнародний Конкурс "Кращий молодий метролог КООМЕТ-2013"
 4. Участь у 10-му Міжнародному конгресі з електричної метрології (SEMETRO-2013)
 5. Перша Міжнародна наукова конференція «Стандартні зразки у вимірюваннях та технологіях»
 6. 10-й Міжнародний конгрес з електричної метрології (X SEMETRO)
 7. CONGRES INTERNATIONAL DE METROLOGIE 2013
 8. 23-я зустріч представників країн-учасниць Метричної Конвенції та директорів національних метрологічних інститутів
 9. Участь у роботі 14-го засідання РГ з теоретичної метрології при НТКМетр та 39-го засіданні НТКМетр МДР
 10. Візит представників ДП «Укрметртестстандарт» до Турецького метрологічного інституту (TÜBITAK UME) і Турецького інституту стандартизації (TSE)