МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 115 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

У січні 2019 р. ДП "Укрметртестстандарт" подало заяву на вступ до Консультативного комітету з кількості речовини (CCQM) Міжнародного комітету мір і ваг (CIPM). Після отримання заяви CCQM запросив ДП "Укрметртестстандарт" направити спостерігача на чергове засідання комітету. Учасники засідання CCQM мали також змогу взяти участь у семінарі "Досягнення в галузі метрології в хімії та біології". Окрім того, представника ДП "Укрметртестстандарт" було запрошено до участі в засіданні робочої групи з аналізу газів (GAWG), також у статусі спостерігача.

Детальніше...

Засідання Генеральної Асамблеї та робочих груп Eurachem відбулися в період з 22.05.2019 по 24.05.2019 в м. Тарту (Естонія) за участю представників 24 країн. У засіданнях взяв участь  начальник лабораторії ДП "Укрметртестстандарт" О. Левбарґ.

Детальніше...

Чергові засідання Технічного комітету ISO/TC 193 "Природний газ", його підкомітетів та робочих груп відбулися в м. Париж, Франція, з 11 до 15 червня 2018 р. У засіданнях взяли участь делегати з 13 країн (Бельгії, Великобританії, Іспанії, Італії, Китаю, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Росії, України, Франції, Швеції), а також представниця Центрального секретаріату ISO. Україну представляв О.С. Левбарґ, начальник лабораторії відділу №12 ДП "Укрметртестстандарт", голова підкомітету ПК1 "Аналіз газів" Технічного комітету ТК122 "Аналіз газів, рідких та твердих речовин".

Детальніше...

З 21 по 24 вересня 2015 р. у м. Мінськ, Республіка Білорусь відбулись засідання ТК 2 Євро-Азійської співдружності державних метрологічних закладів (КООМЕТ) "Законодавча метрологія" та міжнародний семінар "Випробування програмного забезпечення засобів вимірювання", у яких взяли участь директори інститутів ДП "Укрметртестстандарт" д.т.н., проф. О.М. Величко і к.т.н. С.Т. Черепков.

Детальніше...