МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 115 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

У OIML Bulletin за жовтень 2014 р. опублікована стаття директора науково-виробничого інституту, д.т.н., проф. О.М. Величка «Розвиток і трансформація національного законодавства з питань метрології в Україні» (The development and transformation of national metrology legislation in Ukraine – OIMLoct14.pdf).

Детальніше...

Готується до видання збірник публікацій до міжнародної конференції «Нові технології та прилади обліку нафтопродуктів і зрідженого газу при їх виробництві, транспортуванні, збереженні та відпуску»

Детальніше...

Вийшла друком монографія "Метрология физико-химических измерений" під редакцією Л.О. Конопелька та М.С. Рожнова, підготовлена  спільно фахівцями ДП "Укрметртестстандарт" (Київ, Україна) та ВНДІМ ім. Д.І. Менделєєева (Санкт-Петербург, Російська Федерація).

Детальніше...

У OIML Bulletin за квітень 2010 р. опублікована стаття директора науково-виробничого інституту О. М. Величка “Впровадження директиви ЄС щодо засобів вимірювальної техніки в Україні” (Implementation of the European Directive on Measuring Instruments in Ukraine – OIML_apr10.pdf).

Детальніше...