МЕТРОЛОГІЯ

ДП "Укрметртестстандарт"
Метрологічний контроль здійснюється понад 110 років

 

 

  • 3D_skaner_new.jpg
  • avtozistern_new.jpg
  • metrologia_new.jpg
  • ndv_11nn.jpg
  • pgs_new.jpg
HTML CSS Java Script Цифровые часы
03143, м. Київ,
вул. Метрологічна, 4
тел.: 526-52-29 (приймальня)
факс: 526-42-60 (приймальня)
ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 
Повірка засобів вимірювальної техніки
Згідно з вимогами Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 № 1314-VII законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки (ЗВТ), що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту.
Повірка засобів вимірювальної техніки, які не застосовуються у сфері законодавчо регульованої метрології та перебувають в експлуатації, проводиться на добровільних засадах.
ДП «Укрметртестстандарт» уповноважено на проведення повірки засобів вимірювальної техніки (свідоцтво про уповноваження від 24.02.2014 № ПК 001-2014).
Згідно з «Порядком проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів» періодична повірка проводиться виконавцями відповідно до письмового звернення заявника, складеного в довільній формі.
Заявник може скласти графік проведення періодичної повірки ЗВТ на відповідний рік за наступною формою (Графік проведення періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки).

Графіки проведення періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки реєструються ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» в електронному вигляді. Замовнику потрібно заповнити форму (Графік проведення періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки) та направити на електронну адресу у форматі Word.
За відсутності змін та доповнень погоджені Графіки можуть бути продовжені на наступний рік за письмовою заявою замовника (в листі потрібно вказати реєстраційний номер пакету за минулий рік).
У разі незначних змін у Графіку (наприклад – кількість ЗВТ, місяць повірки) замовник вказує реєстраційний номер пакету (наприклад р. № 10-3/18) та номер позиції у списку, що потрібно відкоригувати чи видалити.
Для включення до попереднього графіку нових приладів, заповнюється форма (Графік проведення періодичної повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки) та направляється на електронну адресу у форматі Word.

Електронна адреса для погодження Графіків: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
З питань погодження графіків Ви можете звернутися за телефоном: (044) 526-15-69.

Заявники, які погодили графіки, зобов'язані відповідно до погоджених строків подати ЗВТ на періодичну повірку або своєчасно письмово повідомити виконавців про причини невиконання графіків.

Приймання графіків на погодження і видача графіків після погодження здійснює організаційно-методичний відділ забезпечення метрологічних робіт.
Погодження графіків здійснює директор Науково-технічного інституту національної метрологічної служби України.
Погодження графіків здійснюється безкоштовно.
Для складання договорів на проведення повірки ЗВТ необхідний лист-замовлення із зазначенням виду договору (договір звичайний, договір казначейський, договір рамковий).
Начальнику організаційно-методичного відділу забезпечення метрологічних робіт генеральним директором ДП «Укрметртестстандарт» довірено право підпису договорів на проведення повірки ЗВТ.
Організаційно-методичний відділ забезпечення метрологічних робіт  ДП «Укрметртестстандарт» також приймає ЗВТ на ремонт та видає ЗВТ з ремонту згідно з гарантійними листами замовників (зразок гарантійного листа). 
Довідки з питань складання договорів на проведення повірки ЗВТ, погодження графіків, а також подання ЗВТ на повірку (ремонт) та приймання після повірки (ремонту), можна отримати за телефоном (044) 526-36-09.